LED&LED AYDINLATMA FUARI 2015 ULUSLARARASI IŞIK YILI KAPSAMINDA

 LED&LED AYDINLATMA FUARI 2015 ULUSLARARASI IŞIK YILI KAPSAMINDA

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu 68. oturumunda, 2015 yılını Uluslararası Işık ve Işık Temelli Teknolojiler Yılı olarak ilan edilmiş ve Led&Led Aydınlatma Fuarımız Uluslararası Işık Yılı Etkinlikleri kapsamına alınmıştır.

Bu topluluk, UNESCO ile birlikte çok sayıda bilimsel derneğin oluşturduğu bir konsorsiyumun inisiyatifi sonucu ortaya çıkmıştır. Eğitim kurumları, teknoloji platformları, bilimsel ve kar amacı gütmeyen dernekler ile özel sektör dahil pek çok paydaşı bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda, 2015 Uluslararası Işık Yılı Etkinlikleri kapsamına alınan 11.Uluslararası Led&Led Aydınlatma Fuarımız, elde ettiği başarı ve fuar ile eş zamanlı düzenlediğimiz etkinlikler ile de dünya çapında söz sahibi olmaya devam ediyor.

Tüm dünyaya ulaşılması hedeflenen 2015 Uluslararası Işık Yılı boyunca UNESCO, bilimsel dernekler ve sendikalar, eğitim ve araştırma kurumları, teknoloji platformları, kar amacı gütmeyen organizasyonlar, özel sektör gibi birçok değişik kurumların bir araya getirilerek, ışık ve ışık uygulamalarının desteklenmesi planlanmaktadır. Böylece kapsam içine alınan etkinlikler boyunca 2015 Uluslararası Işık Yılı vurgusu yapılacak ve tüm gerçekleştirilen etkinliklerde bu önemli yıl, tüm dünyaya duyurulacaktır.


29.6.2015 18:52:50
      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: