TÜRKİYE’NİN TEK LED KONFERANSI 1-4 EKİM’DE İSTANBUL FUAR MERKEZİNDE

TÜRKİYE’NİN TEK LED KONFERANSI 1-4 EKİM’DE İSTANBUL FUAR MERKEZİNDE

 1-4 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan Led&Led Aydınlatma Fuarı ile eş zamanlı olarak Türkiye’de LED sektörünün tek tartışma platformu olan “Led Konferansı” her sene olduğu gibi bu sene de fuar etkinliklerinin en başında gelmektedir. LED ve LED Aydınlatma ile ilgili tüm kesimleri bir araya getiren Led Konferansı, 2015 yılında tartışma konularını daha da özellikli hale getirerek, daha fazla sayıda ilgiliyi ve meraklıyı buluşturmaya hazırlanmaktadır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteği ile bu yıl 7.si düzenlenecek olan Led Konferansı’nın bu seneki konuları ise sektörün de gündemini oluşturan konulardan seçilmiş olması nedeniyle büyük heyecan yaratacak. İşte Led Konferansı’nın konu başlıkları;

  • LED Çip Üretimi
  • OLED ve OLED Aydınlatma
  • LED Sistemleri (Lamba + Armatür)
  • Dış Aydınlatmada LED Kullanımı: Işık ve Renk Kirliliği
  • LED’li Yol Aydınlatmasında Son Durum: Beklentiler, Hazır mıyız?

Led Konferansı’nın 2015 programı ise aşağıdaki gibidir:

1 Ekim 2015 (Perşembe)

1.Oturum
10:30 – 12:30     Türkiye’de LED Çip Üretimi
Moderatör: Prof. Dr. Süleyman ÖZÇELİK
2.Oturum
14:00 – 15:30     OLED ve OLED Aydınlatma
Moderatör: Doç. Canan VARLIKLI
3.Oturum
16:00 – 17:30    LED Sistemleri  (Lamba + Armatür)
Moderatör: Doç. Dr. Mehmet ARIK

2 Ekim 2015 (Cuma)

4.Oturum
10:30 – 12:30    Dış Aydınlatmada LED Kullanımı: Işık ve Renk Kirliliği
Moderatör: Prof. Dr. Rengin ÜNVER
5.Oturum
13:30 – 16:00    LED’li Yol Aydınlatmasında Son Durum: Beklentiler, Hazır mıyız?
Moderatör: Prof. Dr. Sermin ONAYGİL

Led Konferansı Türkiye’deki pek çok üniversitede tanıtılıyor. Bu kapsamda; Akdeniz Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde broşürler ve dokümanlar ile tüm akademisyenler ve öğrenciler bilgilendirilmektedir.

7. Led Konferansı, her sene olduğu gibi bu yıl da, LED alanında konularındaki başarılı çalışmaları nedeniyle sektörde üst düzey isimler haline gelmiş uzman isimlerin bulunduğu Danışma Kurulu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir. Konuşmacı olmak isteyen kişilerin, Led Konferansı Danışma Kurulu tarafından önceden belirlenmiş başlıklar hakkında konuşma yapmak istemeleri halinde, 12 Haziran’a kadar bildiri özetlerini göndermeleri gerekmektedir. Başvuru sahipleri, yapılan başvuru özetlerinin kurul tarafından yapılan eleme sonrasına kalıp seçilmesinden sonra, Led Konferansı’na katılıp konuşma yapabileceklerdir. 7. Led Konferansı için başvurular ve özet gönderimleri belirlenen takvime göre yapılacak olup, gerekli bilgilere ledkonferansi.com adresinden ulaşılabilmektedir.

LED Aydınlatma, LED’li ürünler, LED Teknolojisindeki gelişmeleri kapsayan konularda sanayici, akademisyen, uygulayıcı ve son kullanıcı gibi sektördeki tüm paydaşlar VESTEL’in Platin Sponsoru olduğu 7. Led Konferansı’nda bir araya gelecektir.


29.6.2015 18:50:46
      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: